Inżynier Serwisu

Ihre Aufgaben

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Inżyniera serwisu urządzeń laboratoryjnych o profilu fizyko-chemicznym. Stanowisko Inżyniera serwisu w Dziale Serwisu jest stanowiskiem przedstawiciela technicznego, świadczącego bezpośrednie usługi serwisowe oferowane przez METTLER TOLEDO, głównie na terenie województwa śląskiego i małopolskiego (ze sporadycznymi wyjazdami poza teren tych województw).

Obowiązki:

  • Dostarczanie wysokiej jakości usług związanych z instalacjami, kalibracjami, przeglądami technicznymi oraz usuwaniem usterek zgodnie z instrukcjami serwisowymi dla Klientów firmy na terenie Polski,
  • Utrzymywanie satysfakcji klienta ze świadczonych usług na najwyższym możliwym poziomie
  • Właściwe reprezentowanie firmy oraz kreowanie długofalowych relacji z klientami
  • Doradztwo techniczne, konsultacje, wsparcie techniczne w zakresie oferowanych usług serwisowych
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy, w tym działem sprzedaży, zespołem administracji, inżynierami serwisu
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń w oparciu o dostępne materiały techniczne
  • Udział w krajowych i międzynarodowych szkoleniach serwisowych
  • Regularne raportowanie o statusie przypisanych zleceń serwisowych
  • Okazjonalne wykonywanie innych prac na zlecenie przełożonego

Ihr Profil

  • wykształcenie chemiczne oraz techniczne w zakresie elektroniki lub informatyki,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • samodzielność, pomysłowość, inicjatywa w działaniu, samodyscyplina w organizacji pracy,
  • metodyczne podejście do rozwiązywania problemów,
  • dyspozycyjność związana z licznymi podróżami (średnio 4 dni w tygodniu),
  • czynne prawo jazdy kat B,
  • możliwość prowadzenia biura w domu (praca zdalna).

Unser Angebot

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży działu i indywidualnych,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (rozszerzony pakiet prywatnej opieki medycznej wraz z podsatwową opieką dentystyczną, grupowe ubezpieczenie, kartę MultiSport/program MultiKafeteria),
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Profesjonalne szkolenia I rozwój,
  • Możliwość dołączenia do drużyny MT Healthy i korzystania z zorganizowanych aktywności fizycznych.

Über Mettler Toledo

METTLER TOLEDO jest wiodącym producentem i dostawcą wag i precyzyjnych instrumentów analitycznych oraz usług serwisowych do laboratorium i przemysłu. Oferujemy rozwiązania w zakresie ważenia, pomiarów analitycznych oraz kontroli produktów zgodnie z potrzebami biznesowymi klientów, aby pomóc im usprawnić procesy, zwiększyć wydajność, osiągnąć zgodność z normami branżowymi, a także zoptymalizować koszty.

Na całym świecie oferujemy produkty poprzez największą w naszej branży sieć sprzedaży i serwisu. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej o produktach METTLER TOLEDO www.mt.com.

Chancengleichheit

W METTLER TOLEDO na całym świecie dbamy o różnorodność naszych zespołów pod względem obszaru biznesowego i specjalizacji, płci oraz pochodzenia etnicznego, starając się dawać wszystkim równe szanse. Dowiedz się więcej, o tym jak działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju, różnorodności oraz jak wspieramy równe szanse, odwiedzając stronę tutaj.

Referenznummer

5306

Arbeitsort

Małopolskie, Śląskie

Pensum

Vollzeit