Inżynier Sprzedaży (Junior/Regular)

Ihre Aufgaben

Inżynier sprzedaży w dziale PROCESS jest odpowiedzialny za bezpośrednią sprzedaż aparatury kontrolno-pomiarowej do zakładów przemysłowych na terenie Polski Północnej. Osoba pracująca na tym stanowisku ma wyznaczony region pracy oraz roczny budżet sprzedaży. Raportuje bezpośrednio do Szefa Działu Sprzedaży PROCESS w Polsce.

Twoja rola:

  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków transakcji zgodnie z przyjętymi standardami w firmie;
  • Bezpośrednia sprzedaż aparatury kontrolno- pomiarowej na terenie Polski północnej;
  • Realizacja indywidualnego planu sprzedaży;
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami oraz poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży;
  • Pozyskiwanie nowych klientów celem wzrostu sprzedaży i zwiększenia udziału w rynku;
  • Organizowanie prezentacji, pokazów demonstracyjnych bezpośrednio u klientów;
  • Organizacja seminariów, aktywny udział w konferencjach, targach i innych aktywnościach marketingowych;
  • Analizowanie rynku oraz monitorowanie działań konkurencji;
  • Raportowanie oraz planowanie aktywności handlowej w systemie CRM;
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz przestrzeganie przyjętych zasad i standardów.

Ihr Profil

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: chemia, inżynieria chemiczna i procesowa, ochrona środowiska, automatyka przemysłowa lub pokrewne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie w sprzedaży do branży przemysłowej będzie dodatkowym atutem;
  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu, doskonała organizacja pracy oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej;
  • Dyspozycyjność związana z licznymi podróżami (3-4 dni w tygodniu);
  • Czynne prawo jazdy kat B;
  • Możliwość prowadzenia biura w domu (home-office).

Unser Angebot

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników biznesowych i indywidualnych;
  • Samochód służbowy;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (rozszerzony pakiet prywatnej opieki medycznej, grupowe ubezpieczenie);
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Profesjonalne szkolenia.

Über Mettler Toledo

METTLER TOLEDO jest wiodącym producentem i dostawcą wag i precyzyjnych instrumentów analitycznych oraz usług serwisowych do laboratorium i przemysłu. Oferujemy rozwiązania w zakresie ważenia, pomiarów analitycznych oraz kontroli produktów zgodnie z potrzebami biznesowymi klientów, aby pomóc im usprawnić procesy, zwiększyć wydajność, osiągnąć zgodność z normami branżowymi, a także zoptymalizować koszty.

Na całym świecie oferujemy produkty poprzez największą w naszej branży sieć sprzedaży i serwisu. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej o produktach METTLER TOLEDO www.mt.com.

Chancengleichheit

W METTLER TOLEDO na całym świecie dbamy o różnorodność naszych zespołów pod względem obszaru biznesowego i specjalizacji, płci oraz pochodzenia etnicznego, starając się dawać wszystkim równe szanse. Dowiedz się więcej, o tym jak działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju, różnorodności oraz jak wspieramy równe szanse, odwiedzając stronę tutaj.

Referenznummer

4350

Arbeitsort

Kujawsko-Pomorskie, Łódzkie, Mazowieckie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie

Pensum

Vollzeit