Specjalista ds. Baz Danych

Ihre Aufgaben

  • Eksportowanie globalnych danych z systemów CRM,
  • Walidacja danych i tworzenie list na potrzeby kampanii telemarketingowych,
  • Analiza wyników kampanii telemarketingowych,
  • Przygotowywanie zestawień dotyczących wyników kampanii telemarketingowych,
  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi związana z planowaniem kampanii telemarketingowych.

Ihr Profil

  • Doświadczenie w walidacji danych oraz przygotowywaniu raportów / analiz lub praktyczna znajomość zagadnień związanych z analizą danych i statystyk,
  • Bardzo dobra znajomość program MS Excel (np. tabele przestawne, wyszukaj pionowo),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Skrupulatność i dbałość o detale oraz jakość danych,
  • Otwartość do nauki różnych systemów CRM (SAP, UMM, SalesForce).

Unser Angebot

  • Umowa o pracę,
  • Bonus roczny,
  • Program multibenefit,
  • Opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Dofinansowanie do kursów językowych,
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 8.00 - 10.00),
  • Możliwość pracy z domu do 5 dni w miesiącu,
  • Owocowe środy,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość dołączenia do drużyny MT Healthy i korzystania z zorganizowanych aktywności fizycznych.

Über Mettler Toledo

METTLER TOLEDO is a leading global supplier of precision instruments and services. We are recognized as an innovation leader and our solutions are critical in key R&D, quality control, and manufacturing processes for customers in a wide range of industries including life sciences, food, and chemicals. We operate throughout the world with a culture shaped by innovation and international flair.

Chancengleichheit

We promote equal opportunity worldwide and value diversity in our teams in terms of business background, area of expertise, gender and ethnicity. For more information on our commitment to Sustainability, Diversity and Equal Opportunity please visit us here.

Referenznummer

3187

Arbeitsort

Mazowieckie

Warsaw

Pensum

Vollzeit