Inżynier Sprzedaży LAB

Twoja rola

Inżynier Sprzedaży jest odpowiedzialny za doradztwo techniczne i aplikacyjne oraz bezpośrednią sprzedaż wybranych instrumentów analitycznych i wag laboratoryjnych. Osoba na tym stanowisku ma wyznaczony region pracy (woj. wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie) oraz określone cele sprzedażowe.

Lokalizacja: Poznań lub okolice

Zadania:
  • Bezpośrednia sprzedaż instrumentów analitycznych i wag laboratoryjnych w regionie Polski zachodniej.
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych i trwałych relacji z istniejącymi klientami firmy oraz poszukiwanie nowych możliwości  sprzedaży.
  • Organizowanie prezentacji, pokazów demonstracyjnych, seminariów, aktywny udział w konferencjach, targach i innych aktywnościach marketingowych.
  • Analiza potrzeb klienta, przygotowywanie  ofert handlowych oraz negocjowanie warunków transakcji.
  • Raportowanie oraz planowanie aktywności handlowej w systemie CRM.
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz przestrzeganie przyjętych zasad i standardów.

Twój profil

  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca komunikację biznesową, udział w szkoleniach).
  • Dyspozycyjność związana z licznymi podróżami (3-4 dni w tygodniu).
  • Czynne prawo jazdy kat B.
  • Możliwość prowadzenia biura w domu (home-office).
  • Doświadczenie w sprzedaży urządzeń laboratoryjnych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz zmienne uzależnione od wyników biznesowych i indywidualnych.
  • Profesjonalne szkolenia w kraju i zagranicą.
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego.
  • Elastyczność w planowaniu swojego czasu pracy.
  • Praca zdalna.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej wraz z podstawową opieką dentystyczną.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Karta MultiSport / Program MultiKafeteria.
  • Nauka języków obcych.
  • Ciekawa i pełna wyzwań praca w międzynarodowej firmie, będącej liderem na rynku urządzeń laboratoryjnych.

O nas

METTLER TOLEDO jest wiodącym producentem i dostawcą wag i precyzyjnych instrumentów analitycznych oraz usług serwisowych do laboratorium i przemysłu. Oferujemy rozwiązania w zakresie ważenia, pomiarów analitycznych oraz kontroli produktów zgodnie z potrzebami biznesowymi klientów, aby pomóc im usprawnić procesy, zwiększyć wydajność, osiągnąć zgodność z normami branżowymi, a także zoptymalizować koszty.

Na całym świecie oferujemy produkty poprzez największą w naszej branży sieć sprzedaży i serwisu. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej o produktach METTLER TOLEDO www.mt.com.

Oświadczenie EEO

W METTLER TOLEDO na całym świecie dbamy o różnorodność naszych zespołów pod względem obszaru biznesowego i specjalizacji, płci oraz pochodzenia etnicznego, starając się dawać wszystkim równe szanse. Dowiedz się więcej, o tym jak działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju, różnorodności oraz jak wspieramy równe szanse, odwiedzając stronę tutaj.

For those who prioritize precision, Mettler Toledo is precisely where you belong.

Referenznummer

8680

Arbeitsort

Wielkopolskie

Pensum

Vollzeit

Geschäftsniederlassung

Mettler-Toledo Sp.z.o.o.

ul. Poleczki 21 02-822 Warszawa Polska

+48 22 440 67 00