Inżynier Sprzedaży LAB

Twoja rola

Inżynier Sprzedaży jest odpowiedzialny za doradztwo techniczne i aplikacyjne oraz bezpośrednią sprzedaż wybranych instrumentów analitycznych i wag laboratoryjnych. Osoba na tym stanowisku ma wyznaczony region pracy (woj. wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie) oraz określone cele sprzedażowe.

Lokalizacja: Poznań lub okolice

Zadania:
  • Bezpośrednia sprzedaż instrumentów analitycznych i wag laboratoryjnych w regionie Polski zachodniej.
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych i trwałych relacji z istniejącymi klientami firmy oraz poszukiwanie nowych możliwości  sprzedaży.
  • Organizowanie prezentacji, pokazów demonstracyjnych, seminariów, aktywny udział w konferencjach, targach i innych aktywnościach marketingowych.
  • Analiza potrzeb klienta, przygotowywanie  ofert handlowych oraz negocjowanie warunków transakcji.
  • Raportowanie oraz planowanie aktywności handlowej w systemie CRM.
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz przestrzeganie przyjętych zasad i standardów.

Twój profil

  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca komunikację biznesową, udział w szkoleniach).
  • Dyspozycyjność związana z licznymi podróżami (3-4 dni w tygodniu).
  • Czynne prawo jazdy kat B.
  • Możliwość prowadzenia biura w domu (home-office).
  • Doświadczenie w sprzedaży urządzeń laboratoryjnych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz zmienne uzależnione od wyników biznesowych i indywidualnych.
  • Profesjonalne szkolenia w kraju i zagranicą.
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego.
  • Elastyczność w planowaniu swojego czasu pracy.
  • Praca zdalna.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej wraz z podstawową opieką dentystyczną.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Karta Sportowa/ Platforma Benefitowa.
  • Nauka języków obcych.
  • Ciekawa i pełna wyzwań praca w międzynarodowej firmie, będącej liderem na rynku urządzeń laboratoryjnych.

O nas

METTLER TOLEDO jest wiodącym producentem i dostawcą wag i precyzyjnych instrumentów analitycznych oraz usług serwisowych do laboratorium i przemysłu. Oferujemy rozwiązania w zakresie ważenia, pomiarów analitycznych oraz kontroli produktów zgodnie z potrzebami biznesowymi klientów, aby pomóc im usprawnić procesy, zwiększyć wydajność, osiągnąć zgodność z normami branżowymi, a także zoptymalizować koszty.

Na całym świecie oferujemy produkty poprzez największą w naszej branży sieć sprzedaży i serwisu. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej o produktach METTLER TOLEDO www.mt.com.

Oświadczenie EEO

W METTLER TOLEDO na całym świecie dbamy o różnorodność naszych zespołów pod względem obszaru biznesowego i specjalizacji, płci oraz pochodzenia etnicznego, starając się dawać wszystkim równe szanse. Dowiedz się więcej, o tym jak działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju, różnorodności oraz jak wspieramy równe szanse, odwiedzając stronę tutaj.

For those who prioritize precision, Mettler Toledo is precisely where you belong.

Job Reference #

8680

Location

Wielkopolskie

Job Type

Full-time

Legal Entity

Mettler-Toledo Sp.z.o.o.

ul. Poleczki 21 02-822 Warszawa Polska

+48 22 440 67 00