Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży (Inside Sales)

Our Opening and Your Responsibilities

Rolą osoby, która dołączy do naszego zespołu będzie wsparcie procesu sprzedaży wag i systemów wagowych do zastosowań przemysłowych na terenie całej Polski z naszego warszawskiego biura.

Zakres zadań:
  • Wsparcie terenowych przedstawicieli handlowych w zakresie obsługi klientów.
  • Obsługa zapytań ofertowych, przygotowywanie ofert handlowych.
  • Zapewnianie wsparcia technicznego w zakresie prowadzonych projektów.
  • Dobór i konfiguracja odpowiedniego rozwiązania z zakresu wag przemysłowych.
  • Umawianie i koordynacja harmonogramu wizyt handlowych.
  • Współpraca z innymi działami w zakresie produktów.

What You Need to Succeed

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka, mechatronika lub elektronika).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość obsługi pakietu oprogramowania MS Office.
  • Doświadczenie w sprzedaży lub wsparciu sprzedaży B2B (mile widziane w branży technicznej).
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność oceny potrzeb klienta i proponowania odpowiedniego rozwiązania.
  • Mile widziana podstawowa znajomość metrologii, komunikacji sieciowej i interfejsów komunikacyjnych.
  • Samodzielność, sumienność i kreatywność w codziennej pracy.

Our Offer to You

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Grupowe ubezpieczenie.
  • Program Multikafeteria (kartę MultiSport/ vouchery w MultiKafeterii)
  • Nauka języków obcych dofinansowana przez pracodawcę.
  • Ciekawa i pełna wyzwań praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Profesjonalne szkolenia.

About Mettler Toledo

METTLER TOLEDO jest wiodącym producentem i dostawcą wag i precyzyjnych instrumentów analitycznych oraz usług serwisowych do laboratorium i przemysłu. Oferujemy rozwiązania w zakresie ważenia, pomiarów analitycznych oraz kontroli produktów zgodnie z potrzebami biznesowymi klientów, aby pomóc im usprawnić procesy, zwiększyć wydajność, osiągnąć zgodność z normami branżowymi, a także zoptymalizować koszty.

Na całym świecie oferujemy produkty poprzez największą w naszej branży sieć sprzedaży i serwisu. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej o produktach METTLER TOLEDO www.mt.com.

Equal Opportunity Employment

W METTLER TOLEDO na całym świecie dbamy o różnorodność naszych zespołów pod względem obszaru biznesowego i specjalizacji, płci oraz pochodzenia etnicznego, starając się dawać wszystkim równe szanse. Dowiedz się więcej, o tym jak działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju, różnorodności oraz jak wspieramy równe szanse, odwiedzając stronę tutaj.

For those who prioritize precision, Mettler Toledo is precisely where you belong.

Job Reference #

6598

Location

Mazowieckie

Warsaw

Job Type

Full-time

Legal Entity

Mettler-Toledo Sp.z.o.o.

ul. Poleczki 21
02-822 Warszawa
Polska

+48 22 440 67 00