Asystent/ka w dziale Talent Acquisition

Twoja rola

Do naszego zespołu Talent Acquisition (Pozyskiwania Talentów) poszukujemy Asystenta/ki, który/a wspierałby/łaby nasz zespół w procesach rekrutacji i selekcji do naszego oddziału w Polsce.
Jeśli chciałbyś/chciałabyś zdobyć doświadczenie w wewnętrznym zespole HR, międzynarodowym środowisku z naciskiem na tematy rekrutacyjne, zobacz kogo szukamy.

Twoje zadania:
  • Wsparcie w procesie rekrutacji i selekcji:
    • Wsparcie zespołu rekrutacyjnego w obowiązkach administracyjnych.
    • Prowadzenie bazy danych kandydatów (w systemie ATS - Applicant Tracking System).
    • Planowanie rozmów kwalifikacyjnych i zgrywanie kalendarzy uczestników spotkań.
    • Codzienny kontakt z kandydatami przez telefon, e-mail i system ATS w celu wykonania wstępnego wywiadu telefonicznego, umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną lub przekazania informacji zwrotnej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.
    • Pomoc przy wstępnej weryfikacji kandydatów i wstępnych wywiadach telefonicznych.
    • Przygotowywanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę na różnych portalach (online).

  • Wsparcie procesu onboardingu dla nowych pracowników:
    • Doręczanie listów intencyjnych/umów o pracę nowym pracownikom, formularz badania lekarskiego dla nowo zatrudnionego pracownika, odpowiedzialność za proces/odbiór podpisu,
    • Planowanie dni onboardingowych we współpracy z managerem liniowym/administratorem IT/zespołem HRSD/HRBP (aktualizacja plików i informacje e-mailowe do odpowiednich interesariuszy),
    • Dostarczenie do nowego pracownika wszystkich formularzy onboardingowych HR, w tym e-mailowego zaproszenia onboardingowego,
    • Współpraca z HRSD Projects Lead w gromadzeniu dokumentacji wymaganej do rozpoczęcia procesu uzyskiwania pozwolenia na pracę dla nowego pracownika.

Jeśli jesteś dobrze zorganizowaną, pozytywnie myślącą osobą zorientowaną na cel, to czekamy na Ciebie! :-)

Twój profil

Jeśli:
  • posiadasz znajomość lub chęć poznania praktyk i procesów rekrutacyjnych,
  • biegle posługujesz się narzędziami Outlook, Excel, Word,
  • biegle posługujesz się językiem angielskim i polskim (B2/C1),
  • posiadasz bardzo dobre umiejętności organizacyjne i umiejętności rozwiązywania problemów,
  • zwracasz dużą uwagę na szczegóły,
  • posiadasz wybitne umiejętności komunikacyjne,
  • potrafisz pracować w zespole, ale i samodzielnie,

Zaaplikuj do nas! :-)

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie: umowy cywilnoprawnej do końca 2021 roku oraz umowy o pracę od 2022 roku.
  • Roczną premię.
  • Opiekę medyczna i ubezpieczenie na życie.
  • Kartę Multisport/program multikafeteria.
  • Kursy językowe.
  • Możliwość częściowej pracy w trybie home office (hybryda).
  • Możliwość poznania procesu rekrutacji i selekcji w globalnej organizacji.
  • Wspierający i pozytywny zespół, chętny do dzielenia się z Tobą wiedzą i doświadczeniem oraz otwarty na Twoje pytania :-)
  • Możliwość poznania narzędzi rekrutacyjnych.
  • Możliwość udziału w działaniach Employer Branding i innych projektach HR.
  • Kontakt z językiem angielskim na co dzień.

O nas

METTLER TOLEDO jest wiodącym producentem i dostawcą wag i precyzyjnych instrumentów analitycznych oraz usług serwisowych do laboratorium i przemysłu. Oferujemy rozwiązania w zakresie ważenia, pomiarów analitycznych oraz kontroli produktów zgodnie z potrzebami biznesowymi klientów, aby pomóc im usprawnić procesy, zwiększyć wydajność, osiągnąć zgodność z normami branżowymi, a także zoptymalizować koszty. Na całym świecie oferujemy produkty poprzez największą w naszej branży sieć sprzedaży i serwisu. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej o produktach METTLER TOLEDO www.mt.com.

Oświadczenie EEO

W METTLER TOLEDO na całym świecie dbamy o różnorodność naszych zespołów pod względem obszaru biznesowego i specjalizacji, płci oraz pochodzenia etnicznego, starając się dawać wszystkim równe szanse. Dowiedz się więcej, o tym jak działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju, różnorodności oraz jak wspieramy równe szanse, odwiedzając stronę tutaj.

Pour ceux qui priorisent la précision, Mettler Toledo est précisément le lieu où se trouve leur place.

Job Reference #

8977

Location

Mazowieckie

Warsaw

Job Type

Full-time

Entité légale

Mettler-Toledo Sp.z.o.o.

ul. Poleczki 21 02-822 Warszawa Polska

+48 22 440 67 00