Analityk Biznesowy (Rozwój Oprogramowania)

Our Opening and Your Responsibilities

Do naszego zespołu Software Development Center szukamy osoby na stanowisko Inżyniera Wymagań.
Twoja rola polegać będzie na zrozumieniu produktu, oczekiwań klientów i uwzględnieniu tych oczekiwań w produkcie końcowym (rozwój oprogramowania).
Klienci są rozsiani po całym świecie, dlatego stanowisko to wymaga płynnej znajomości języka angielskiego.

Twoje zadania:
  • Pełne zaangażowanie w cykl życia rozwoju produktu od momentu rozpoczęcia projektu do wydania produktu.
  • Zbieranie wymagań od klientów - przegląd, akceptacja oraz zarządzanie wymaganiami podczas rozwoju oprogramowania.
  • Walidacja i testy beta.
  • Negocjacje z zespołami Marketingu i Rozwoju Oprogramowania.
  • Dbałość o dokumentację.
  • Wsparcie podczas światowych premier produktów i wewnętrznych sesji szkoleniowych.

What You Need to Succeed

  • Zrozumienie technicznych rozwiązań w zakresie oprogramowania (Podstawowa znajomość środowiska IT związanego ze sprzętem lub oprogramowaniem),
  • Wcześniejsze doświadczenie jako serwisant, tester oprogramowania lub pokrewne,
  • Płynna znajomość języka angielskiego (zarówno w piśmie jak i w mowie),
  • Doskonałe umiejętności komunikacji oraz zdolność do skutecznego negocjowania satysfakcjonujących rozwiązań,
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Gotowość do podróży.
Jeśli dodatkowo masz:
  • Wykształcenie wyższe w obszarze informatyki lub inne techniczne pokrewne,
  • Znajomość metodologii SCRUM (Sprinty, User stories, Roles, itp.),
będzie to Twoim dodatkowym atutem. :-)

Our Offer to You

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Prawa autorskie.
  • Opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Karta sportowa oraz Platforma benefitowa.
  • Kursy językowe.
  • Praca hybrydowa.
  • Bonus roczny.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Płatny program poleceń pracowników.
  • Miejsce parkingowe.
  • Możliwość nauki od doświadczonych kolegów i koleżanek oraz szkolenia.

About Mettler Toledo

METTLER TOLEDO is a leading global supplier of precision instruments and services. We are recognized as an innovation leader and our solutions are critical in key R&D, quality control, and manufacturing processes for customers in a wide range of industries including life sciences, food, and chemicals. We operate throughout the world with a culture shaped by innovation and international flair.

Equal Opportunity Employment

We promote equal opportunity worldwide and value diversity in our teams in terms of business background, area of expertise, gender and ethnicity. For more information on our commitment to Sustainability, Diversity and Equal Opportunity please visit us here.

Bagi mereka yang memprioritaskan presisi, Mettler Toledo adalah tempat yang tepat bagi Anda.