Staż w dziale Administracji Serwisu - Back Office support

Twoja rola

Do Twoich obowiązków będą należały zadania z dwóch obszarów:

  • Ofertowanie:
    • Przygotowywanie ofert handlowych.
    • Budowanie dobrych relacji z klientami.
    • Badanie potrzeb klienta, przekazywanie informacji o produktach (usługach) serwisowych MT.
    • Sprzedaż usług serwisowych wg standardów MT.

    • Aktualizacja kontaktów w bazie danych.
    • Obsługa skrzynki ofertowej.
  • Fakturowanie:
    • Terminowe fakturowanie usług, napraw, instalacji serwisowych.
    • Aktualizacja danych w systemie na podstawie informacji dostarczanych przez inżynierów i klientów.
    • Monitorowanie jakości i kompletności raportów dostarczanych przez Inżynierów Serwisu.
    • Obsługa skrzynki "raporty serwisowe".

Twój profil

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane, ale nie jest warunkiem koniecznym.
  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz polskiego.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, systematyczność oraz skrupulatność w działaniu.
  • Wysoko rozwinięta komunikatywność i umiejętność planowania pracy.
  • Obsługa MS Office i urządzeń biurowych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Profesjonalne szkolenia i rozwój oraz naukę od bardziej doświadczonych członków zespołu.
  • Pracę w wymiarze 40h tygodniowo, z możliwością pewnej elastyczności.
  • Możliwość częściowej pracy w trybie home office, po wdrożeniu w stanowisko.

O nas

METTLER TOLEDO jest wiodącym producentem i dostawcą wag i precyzyjnych instrumentów analitycznych oraz usług serwisowych do laboratorium i przemysłu. Oferujemy rozwiązania w zakresie ważenia, pomiarów analitycznych oraz kontroli produktów zgodnie z potrzebami biznesowymi klientów, aby pomóc im usprawnić procesy, zwiększyć wydajność, osiągnąć zgodność z normami branżowymi, a także zoptymalizować koszty.

Na całym świecie oferujemy produkty poprzez największą w naszej branży sieć sprzedaży i serwisu. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej o produktach METTLER TOLEDO www.mt.com.

Oświadczenie EEO

W METTLER TOLEDO na całym świecie dbamy o różnorodność naszych zespołów pod względem obszaru biznesowego i specjalizacji, płci oraz pochodzenia etnicznego, starając się dawać wszystkim równe szanse. Dowiedz się więcej, o tym jak działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju, różnorodności oraz jak wspieramy równe szanse, odwiedzając stronę tutaj.

Bagi mereka yang memprioritaskan presisi, Mettler Toledo adalah tempat yang tepat bagi Anda.

# Referensi pekerjaan

9364

Lokasi

Mazowieckie

Warsaw

Tipe Pekerjaan

Full-time

Badan hukum

Mettler-Toledo Sp.z.o.o.

ul. Poleczki 21 02-822 Warszawa Polska

+48 22 440 67 00