Specjalista/ka ds. administracji faktur serwisowych

Twoja rola

Nasza firma rozpoczyna międzynarodowy projekt związany z wdrożeniem systemu SAP w kilku krajach Europy Środkowej. Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespoł na stanowisko Service Invoicing Administartor. Oferujemy umowę o pracę na czas określony.

Twoje zadania:
  • Wystawianie faktur za części i prace serwisowe dla 3 krajów europejskich
  • Wystawianie faktur pro forma i faktur korygujących dla 3 krajów europejskich
  • Zamawianie części zamiennych
  • Ustna i pisemna komunikacja z klientem
  • Rejestracja zleceń serwisowych od klientów
  • Współpraca z agencjami celnymi w zakresie odpraw celnych
  • Rejestracja niezbędnych danych w systemie Navision
  • Wspieranie zespołu administracji serwisowej w bieżącej pracy

Twój profil

  • Wcześniejsze doświadczenie w zarządzaniu fakturami lub wykształcenie ekonomiczne lub finansowe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej B2),
  • Dbałość o szczegóły i umiejętności analityczne,
  • Umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista i umiejętności pracy w zespole
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i SharePoint.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 12-15 miesięcy, w zależności od faktycznego trwania projektu), z możliwością przedłużenia współpracy;
  • Bonus roczny;
  • Świadczenia okołoświąteczne w kwietniu i grudniu,
  • Hybrydowy system pracy (3 dni w tygodniu praca z biura).
  • Opieka medyczna Medicover z podstawowym pakietem dentystycznym i możliwością rozszerzenia na Centrum Medyczne Damiana oraz rozszerzenia opieki medycznej na członków rodziny.
  • Ubezpieczenie na życie Warta z możliwością dołączenia członków rodziny/ partnera/ki.
  • Karta sportowa Medicover Sport.
  • Kursy językowe.
  • Płatny program poleceń pracowników.
  • Akcje wellbeingowe*
  • Przestrzeń na Twoje pomysły, akcje charytatywne, CSR i usprawnienia,
  • Wsparcie Twojego rozwoju poprzez różnorodne szkolenia,
  • Zniżki na posiłki oraz kosmetyki na terenie naszego Business Parku,
  • Różnorodne i inkluzywne miejsce pracy.
*Dbamy o twój dobrostan poprzez organizację wydarzeń kulturalnych oraz wsparcie zdrowia fizycznego i mentalnego – więcej na naszym profilu LinkedIn!

O nas

METTLER TOLEDO is a leading global supplier of precision instruments and services. We are recognized as an innovation leader and our solutions are critical in key R&D, quality control, and manufacturing processes for customers in a wide range of industries including life sciences, food, and chemicals. We operate throughout the world with a culture shaped by innovation and international flair.

Oświadczenie EEO

We are an equal opportunity employer and value diversity at our company. We give consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, age, national origin, disability, sexual orientation, gender identity, genetic information, or any other protected classification. You can find more details in our Equal Employment Opportunity Policy.

정밀함을 우선시하는 분들에게 Mettler Toledo는 바로 귀하에게 적합한 곳입니다.

직무 참조 번호

16679

선호하는 지역

Mazowieckie

Warsaw

고용형태

정규직

고용 주체

Mettler-Toledo Sp.z.o.o.

ul. Poleczki 21 02-822 Warszawa Polska

+48 22 440 67 00