Inżynier Serwisu (Product Inspection)

Twoja rola

Zadaniem Inżyniera Serwisu jest dostarczanie usług serwisowych oferowanych przez firmę Mettler-Toledo Sp. z o.o., w zakresie urządzeń do inspekcji produktów tj. wag dynamicznych, detektorów metali oraz urządzeń rentgenowskich na terenie Polski południowej (województwa: śląskie, małopolskie, dolnośląskie).

Lokalizacja: województwo śląskie

Obowiązki:
  • dostarczanie wysokiej jakości usług serwisowych, związanych z instalacjami, wzorcowaniem, przeglądami technicznymi oraz usuwaniem usterek;
  • prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń w oparciu o dostępne materiały techniczne i szkoleniowe;
  • doradztwo techniczne, konsultacje, wsparcie techniczne w zakresie oferowanych produktów i usług serwisowych; • rzetelne prowadzenie dokumentacji serwisowej oraz systematyczne raportowanie statusów przydzielonych zleceń serwisowych;
  • udział w krajowych i międzynarodowych szkoleniach serwisowych;
  • utrzymywanie satysfakcji klienta ze świadczonych usług zgodnie ze standardami firmy;
  • właściwe reprezentowanie firmy oraz kreowanie długofalowych relacji z klientami;
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy, w tym działem sprzedaży, zespołem administracji, inżynierami serwisu.

Twój profil

  • praktyczne doświadczenie w serwisie urządzeń elektronicznych rozszerzone o elementy automatyki przemysłowej;
  • kwalifikacje inżynieryjne lub techniczne związane z elektromechaniką, elektroniką i informatyką;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
  • samodzielność, pomysłowość, inicjatywa w działaniu, samodyscyplina w organizacji pracy;
  • metodyczne podejście do rozwiązywania problemów;
  • dyspozycyjność związana z podróżami służbowymi (średnio 4 dni w tygodniu);
  • czynne prawo jazdy kat B;
  • możliwość pracy z domu (praca zdalna, zadaniowa);
  • uprawnienia SEP do 1kV.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Bonus uzależniony od wyników pracy.
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej wraz z podstawową opieką dentystyczną.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Karta MultiSport / Program MultiKafeteria.
  • Kursy językowe dofinansowane przez firmę.
  • Ciekawa i pełna wyzwań praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Profesjonalne szkolenia i rozwój.

O nas

METTLER TOLEDO jest wiodącym producentem i dostawcą wag i precyzyjnych instrumentów analitycznych oraz usług serwisowych do laboratorium i przemysłu. Oferujemy rozwiązania w zakresie ważenia, pomiarów analitycznych oraz kontroli produktów zgodnie z potrzebami biznesowymi klientów, aby pomóc im usprawnić procesy, zwiększyć wydajność, osiągnąć zgodność z normami branżowymi, a także zoptymalizować koszty.

Na całym świecie oferujemy produkty poprzez największą w naszej branży sieć sprzedaży i serwisu. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej o produktach METTLER TOLEDO www.mt.com.

Oświadczenie EEO

W METTLER TOLEDO na całym świecie dbamy o różnorodność naszych zespołów pod względem obszaru biznesowego i specjalizacji, płci oraz pochodzenia etnicznego, starając się dawać wszystkim równe szanse. Dowiedz się więcej, o tym jak działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju, różnorodności oraz jak wspieramy równe szanse, odwiedzając stronę tutaj.

Para aquellos que priorizan la precisión, Mettler Toledo es precisamente donde perteneces.

Job Reference #

8795

Location

Śląskie

Job Type

Full-time

Domicilio fiscal

Mettler-Toledo Sp.z.o.o.

ul. Poleczki 21 02-822 Warszawa Polska

+48 22 440 67 00