Asystent/ka w dziale Talent Acquisition

Twoja rola

Do naszego zespołu Talent Acquisition (Pozyskiwania Talentów) poszukujemy Asystenta/ki, który/a wspierałby/łaby nasz zespół w procesach rekrutacji i selekcji do naszego oddziału w Polsce.
Jeśli chciałbyś/chciałabyś zdobyć doświadczenie w wewnętrznym zespole HR, międzynarodowym środowisku z naciskiem na tematy rekrutacyjne, zobacz kogo szukamy.

Twoje zadania:
  • Wsparcie w procesie rekrutacji i selekcji:
    • Wsparcie zespołu rekrutacyjnego w obowiązkach administracyjnych.
    • Prowadzenie bazy danych kandydatów (w systemie ATS - Applicant Tracking System).
    • Planowanie rozmów kwalifikacyjnych i zgrywanie kalendarzy uczestników spotkań.
    • Codzienny kontakt z kandydatami przez telefon, e-mail i system ATS w celu wykonania wstępnego wywiadu telefonicznego, umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną lub przekazania informacji zwrotnej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.
    • Pomoc przy wstępnej weryfikacji kandydatów i wstępnych wywiadach telefonicznych.
    • Przygotowywanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę na różnych portalach (online).

  • Wsparcie procesu onboardingu dla nowych pracowników:
    • Doręczanie listów intencyjnych/umów o pracę nowym pracownikom, formularz badania lekarskiego dla nowo zatrudnionego pracownika, odpowiedzialność za proces/odbiór podpisu,
    • Planowanie dni onboardingowych we współpracy z managerem liniowym/administratorem IT/zespołem HRSD/HRBP (aktualizacja plików i informacje e-mailowe do odpowiednich interesariuszy),
    • Dostarczenie do nowego pracownika wszystkich formularzy onboardingowych HR, w tym e-mailowego zaproszenia onboardingowego,
    • Współpraca z HRSD Projects Lead w gromadzeniu dokumentacji wymaganej do rozpoczęcia procesu uzyskiwania pozwolenia na pracę dla nowego pracownika.

Jeśli jesteś dobrze zorganizowaną, pozytywnie myślącą osobą zorientowaną na cel, to czekamy na Ciebie! :-)

Twój profil

Jeśli:
  • posiadasz znajomość lub chęć poznania praktyk i procesów rekrutacyjnych,
  • biegle posługujesz się narzędziami Outlook, Excel, Word,
  • biegle posługujesz się językiem angielskim i polskim (B2/C1),
  • posiadasz bardzo dobre umiejętności organizacyjne i umiejętności rozwiązywania problemów,
  • zwracasz dużą uwagę na szczegóły,
  • posiadasz wybitne umiejętności komunikacyjne,
  • potrafisz pracować w zespole, ale i samodzielnie,

Zaaplikuj do nas! :-)

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie: umowy cywilnoprawnej do końca 2021 roku oraz umowy o pracę od 2022 roku.
  • Roczną premię.
  • Opiekę medyczna i ubezpieczenie na życie.
  • Kartę Multisport/program multikafeteria.
  • Kursy językowe.
  • Możliwość częściowej pracy w trybie home office (hybryda).
  • Możliwość poznania procesu rekrutacji i selekcji w globalnej organizacji.
  • Wspierający i pozytywny zespół, chętny do dzielenia się z Tobą wiedzą i doświadczeniem oraz otwarty na Twoje pytania :-)
  • Możliwość poznania narzędzi rekrutacyjnych.
  • Możliwość udziału w działaniach Employer Branding i innych projektach HR.
  • Kontakt z językiem angielskim na co dzień.

O nas

METTLER TOLEDO jest wiodącym producentem i dostawcą wag i precyzyjnych instrumentów analitycznych oraz usług serwisowych do laboratorium i przemysłu. Oferujemy rozwiązania w zakresie ważenia, pomiarów analitycznych oraz kontroli produktów zgodnie z potrzebami biznesowymi klientów, aby pomóc im usprawnić procesy, zwiększyć wydajność, osiągnąć zgodność z normami branżowymi, a także zoptymalizować koszty. Na całym świecie oferujemy produkty poprzez największą w naszej branży sieć sprzedaży i serwisu. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej o produktach METTLER TOLEDO www.mt.com.

Oświadczenie EEO

W METTLER TOLEDO na całym świecie dbamy o różnorodność naszych zespołów pod względem obszaru biznesowego i specjalizacji, płci oraz pochodzenia etnicznego, starając się dawać wszystkim równe szanse. Dowiedz się więcej, o tym jak działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju, różnorodności oraz jak wspieramy równe szanse, odwiedzając stronę tutaj.

Para aquellos que priorizan la precisión, Mettler Toledo es precisamente donde perteneces.

Job Reference #

8977

Location

Mazowieckie

Warsaw

Job Type

Full-time

Domicilio fiscal

Mettler-Toledo Sp.z.o.o.

ul. Poleczki 21 02-822 Warszawa Polska

+48 22 440 67 00