LAB Kalibrasyon Servis Teknisyeni

Açık İş Fırsatımız ve Aranan Nitelikler

  • Lisans Mezunu ya da Meslek Yüksek Okullarından (2 Yıllık) ; Biyomedikal Cihaz Teknolojisi, Kimya, Elektrik-Elektronik-Makine-Mekatronik gibi teknik bölümlerden mezun 
  • TS EN ISO/IEC 17025 Kalibrasyon Laboratuvarı Akreditasyonu konusunda tercihen az 2 yıl tecrübeli, 
  • MS ofis programlarına hakim, Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip,

Yapmanız Gerekenler

  • Kalibrasyon Laboratuvar Sorumlusu Yönetiminde: Kalibrasyon Laboratuvarının kapsamı içindeki kalibrasyon hizmetlerini; seri, güvenilir  ve TS EN ISO/IEC 17025  standardının  gerektirdiği şartlara uygun olarak yapmak. 
  • Müşteri tarafından onaylanan kalibrasyon, bakım ve onarım isteklerini standart çalışma talimatlarını uygulayarak; zamanında, doğru ve titiz bir çalışma ile yerine getirmek, 
  • Kalibrasyonu yapılan cihazların kalibrasyon sertifikalarını hazırlamak, 
  • Kalibrasyonu biten cihazları sertifikası ve faturasıyla birlikte müşteriye göndermek, 
  • Cihaz bakım ve onarımı için gerekli olan malzemelerin stok kontrollerini gerçekleştirmek, olası ihtiyaçlarını ilgili birime iletmek, 
  • Kurum içi tamir servis birimine gelen cihazların ilgili yazılım programı vasıtasıyla giriş kaydını yapmak, cihazı onarımını yapacak servis teknisyenine iletmek ve iş atamasının yapılması için Service Dispatcher’a gerekli bilgiyi vermek ve takibini sağlamak. 
  • Verilecek olan hizmetle ilgili teklifi hazırlayıp müşteriye iletmek ve teklif onayını alarak faturalandırma işlemlerini gerçekleştirmek.

Size sunduklarımız

Tek ekip çalışma presibiyle iyi bir çalışma ortamı sunmaktayız. 

MT Hakkında

METTLER TOLEDO hassas tartım ve ölçüm ekipmanları satış ve servisinde, dünyanın önde gelen şirketlerindendir. Biz bir inovasyon lideri olarak yaşam bilimleri ve ilaç, gıda ve kimya gibi çok sayıda endüstride bulunan müşterilerimiz için Ar-Ge, kalite kontrol ve üretim süreçlerinde sunduğumuz kritik çözümlerimiz ile bilinmekteyiz. Biz dünyanın her yerinde inovasyon ve uluslarası anlayış ile şekillenmiş bir kültür ile çalışmaktayız.

Eşit İşveren Fırsatları

Biz dünya çapında fırsat eşitliğini ve ekiplerimizde iş geçmişi, uzmanlık alanı, cinsiyet ve etnik köken açısından değer çeşitliliğini teşvik etmekteyiz. Sürdürülebilirlik, Çeşitlilik ve Fırsat Eşitiği taahhütlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizi buradan ziyaret edin.

Dla tych, którzy stawiają na precyzję, Mettler Toledo jest precyzyjnie tym, czego szukasz.

Nr ref. stanowiska

12996

Preferowana lokalizacja

Marmara

İstanbul

Wymiar czasu pracy

Full-time

Podmiot Prawny

Mettler Toledo TR Ölçüm Aletleri Ticaret Satış ve Servis Hizm. A.Ş.

Altunizade Mah. Haluk Türksoy Sk. No: 6/1 Üsküdar, İstanbul, Türkiye

+90 216 400 20 20