Specjalista ds. Sprzedaży LAB

Twoja rola

Dołączając do działu Sprzedaży Telesales jako Specjalista ds. Sprzedaży LAB, będziesz odpowiedzialny/a za zwiększenie sprzedaży naszych rozwiązań laboratoryjnych na terenie Polski poprzez samodzielne prowadzenie projektów w zakresie Standard Business.

Nie jest to cold calling. ;-) Twoim zadaniem będzie kontakt telefoniczny z klientami, którzy wyrazili zainterestowanie naszą ofertą.

Twoje zadania:
• Sprzedaż produktów i rozwiązań laboratoryjnych przez telefon oraz inne kanały online, z wykorzystaniem profesjonalnych umiejętności sprzedażowych.
• Samodzielne prowadzenie projektów sprzedażowych oraz realizacja indywidualnego planu sprzedaży przedstawionego w założeniach celów rocznych.
• Śledzenie i monitorowanie potencjalnych klientów, przygotowywanie ofert, działania związane z realizacją projektu.
• Wsparcie klientów: aplikacyjne (dobór urządzenia, metody, itp.) oraz techniczne (rozwiązywanie prostych problemów z obsługą urządzenia).
• Dokładne zarządzanie i rejestrowanie danych w CRM, Outlooku lub arkuszach kalkulacyjnych.

Twój profil

  • Wymagana jest znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane chemiczne lub pokrewne).
  • Doświadczenie w sprzedaży w środowisku B2B, będzie dodatkowym atutem.
  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu, doskonała organizacja pracy i nastawienie na realizację celów.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista.
  • Doświadczenie w korzystaniu z pakietu Microsoft Office.
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi CRM będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony do końca 2025, z możliwością przedłużenia współpracy.
  • Bonus roczny.
  • Dodatki okołoświąteczne.
  • Hybrydowy system pracy (3 dni w tygodniu pracy z biura).
  • Opieka medyczna Medicover z podstawowym pakietem dentystycznym i możliwością rozszerzenia na Centrum Medyczne Damiana.
  • Ubezpieczenie na życie Warta.
  • Elastyczne godziny startu pracy (7:00 - 9:00).
  • Karta sportowa Medicover Sport.
  • Kursy językowe.
  • Płatny program poleceń pracowników.
  • Aktywności well-beingowe.
  • Zniżki do restauracji w parku biznesowym Poleczki.

O nas

METTLER TOLEDO jest wiodącym producentem i dostawcą wag i precyzyjnych instrumentów analitycznych oraz usług serwisowych do laboratorium i przemysłu. Oferujemy rozwiązania w zakresie ważenia, pomiarów analitycznych oraz kontroli produktów zgodnie z potrzebami biznesowymi klientów, aby pomóc im usprawnić procesy, zwiększyć wydajność, osiągnąć zgodność z normami branżowymi, a także zoptymalizować koszty.

Na całym świecie oferujemy produkty poprzez największą w naszej branży sieć sprzedaży i serwisu. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej o produktach METTLER TOLEDO www.mt.com.

Oświadczenie EEO

W METTLER TOLEDO na całym świecie dbamy o różnorodność naszych zespołów pod względem obszaru biznesowego i specjalizacji, płci oraz pochodzenia etnicznego, starając się dawać wszystkim równe szanse. Dowiedz się więcej, o tym jak działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju, różnorodności oraz jak wspieramy równe szanse, odwiedzając stronę tutaj.

Bagi mereka yang memprioritaskan presisi, Mettler Toledo adalah tempat yang tepat bagi Anda.

# Referensi pekerjaan

16170

Lokasi yang diinginkan

Mazowieckie

Warsaw

Tipe Pekerjaan

Full-time

Badan hukum

Mettler-Toledo Sp.z.o.o.

ul. Poleczki 21 02-822 Warszawa Polska

+48 22 440 67 00