Specjalista ds. Sprzedaży LAB

Twoja rola

Dołączając do działu Sprzedaży Telesales jako Specjalista ds. Sprzedaży LAB, będziesz odpowiedzialny/a za zwiększenie sprzedaży naszych rozwiązań laboratoryjnych na terenie Polski poprzez samodzielne prowadzenie projektów w zakresie Standard Business.

Nie jest to cold calling. ;-) Twoim zadaniem będzie kontakt telefoniczny z klientami, którzy wyrazili zainterestowanie naszą ofertą.

Twoje zadania:
• Sprzedaż produktów i rozwiązań laboratoryjnych przez telefon oraz inne kanały online, z wykorzystaniem profesjonalnych umiejętności sprzedażowych.
• Samodzielne prowadzenie projektów sprzedażowych oraz realizacja indywidualnego planu sprzedaży przedstawionego w założeniach celów rocznych.
• Śledzenie i monitorowanie potencjalnych klientów, przygotowywanie ofert, działania związane z realizacją projektu.
• Wsparcie klientów: aplikacyjne (dobór urządzenia, metody, itp.) oraz techniczne (rozwiązywanie prostych problemów z obsługą urządzenia).
• Dokładne zarządzanie i rejestrowanie danych w CRM, Outlooku lub arkuszach kalkulacyjnych.

Twój profil

  • Wymagana jest znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane chemiczne lub pokrewne).
  • Doświadczenie w sprzedaży w środowisku B2B, będzie dodatkowym atutem.
  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu, doskonała organizacja pracy i nastawienie na realizację celów.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista.
  • Doświadczenie w korzystaniu z pakietu Microsoft Office.
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi CRM będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony do końca 2025, z możliwością przedłużenia współpracy.
  • Bonus roczny.
  • Dodatki okołoświąteczne.
  • Hybrydowy system pracy (3 dni w tygodniu pracy z biura).
  • Opieka medyczna Medicover z podstawowym pakietem dentystycznym i możliwością rozszerzenia na Centrum Medyczne Damiana.
  • Ubezpieczenie na życie Warta.
  • Elastyczne godziny startu pracy (7:00 - 9:00).
  • Karta sportowa Medicover Sport.
  • Kursy językowe.
  • Płatny program poleceń pracowników.
  • Aktywności well-beingowe.
  • Zniżki do restauracji w parku biznesowym Poleczki.

O nas

METTLER TOLEDO jest wiodącym producentem i dostawcą wag i precyzyjnych instrumentów analitycznych oraz usług serwisowych do laboratorium i przemysłu. Oferujemy rozwiązania w zakresie ważenia, pomiarów analitycznych oraz kontroli produktów zgodnie z potrzebami biznesowymi klientów, aby pomóc im usprawnić procesy, zwiększyć wydajność, osiągnąć zgodność z normami branżowymi, a także zoptymalizować koszty.

Na całym świecie oferujemy produkty poprzez największą w naszej branży sieć sprzedaży i serwisu. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej o produktach METTLER TOLEDO www.mt.com.

Oświadczenie EEO

W METTLER TOLEDO na całym świecie dbamy o różnorodność naszych zespołów pod względem obszaru biznesowego i specjalizacji, płci oraz pochodzenia etnicznego, starając się dawać wszystkim równe szanse. Dowiedz się więcej, o tym jak działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju, różnorodności oraz jak wspieramy równe szanse, odwiedzając stronę tutaj.

Dla tych, którzy stawiają na precyzję, Mettler Toledo jest precyzyjnie tym, czego szukasz.

Nr ref. stanowiska

16170

Preferowana lokalizacja

Mazowieckie

Warsaw

Wymiar czasu pracy

Full-time

Podmiot Prawny

Mettler-Toledo Sp.z.o.o.

ul. Poleczki 21 02-822 Warszawa Polska

+48 22 440 67 00